Doprava a platba

Zboží zasíláme prostřednictvím našich partnerů v dobře zabalených balicích. Objednané zboží se od nás k Vám dostane podle Vámi vybrané dopravy. Garance doby doručení v popisu jednotlivých typů doručení platí od obdržení 2. emailu (vyřízení objednávky).

 DPD: Soukromá adresa

Než k vám přijede dodávka DPD, bude Vás řidič sám kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je 8-18 hodin. Můžete si zvolit Večerní doručení a to od 17-21 hodin. Seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete na http://www.ppl.cz/
Přesný čas doručení nelze upřesnit. Přibližný harmonogram doručení na Vaše PSČ můžete zjistit ve sledování zásilky po zadání čísla zásilky na www.ppl.cz. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. Zásilka bude doručena následující pracovní den po převzetí zásilky od nás, o čemž budete emailem vyrozuměni.

Dodací lhůta

Zboží skladem expedujeme obvykle do 5 pracovních dní od obdržení objednávky viz obchodní podmínky.
Léčivé přípravky registrované podle § 25 odst.1 378/2007 Sb., zákona o léčivech, ve znění pozdějších předpisů, jejichž výdej podle rozhodnutí o registraci není vázán na lékařský předpis budou odeslány Kupujícímu nejdéle ve lhůtě 48 hodin od přijetí objednávky tak, aby bylo zajištěno jejich dodání Kupujícímu nejdéle ve lhůtě 3 dnů od přijetí objednávky, nebo bude Kupujícímu nejdéle ve lhůtě 3 dnů od přijetí objednávky oznámeno, že v této lhůtě nelze zásilku dodat.

U ostatních přípravků a zboží bude zásilka předána přepravci k doručení nejpozději do 3 pracovních dní. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci zjištěné vady. Faktura a daňový doklad jsou pak přiloženy v označeném balíku.


Platba:

  1. Dobírkou – platba probíhá při převzetí zboží, pracovníkovy kurýrní společnosti.
  2. Platbou převodem na bankovní účet společnosti.
  3. Platba při osobním odběru je realizována hotově.